БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ТА ДПА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

17 березня 2020 року, о 18:30 стартує трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОН – починаємо з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.

«Карантин ніколи не сприяє якісному навчанню. Учні випускних класів особливо від цього страждають. Саме тому з ініціативи Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій ми хочемо нагадати про те, що існують якісні онлайн-інструменти підготовки до ЗНО. Ми дуже вдячні нашим партнерам – EdEra, Prometheus, BeSmart та Освіторії – за те, що зголосились поділитися своїм контентом та дозволили транслювати його на телеканалі “Рада” та YouTube-каналі МОН. Ті, хто мають якісний інтернет, зможуть ознайомитися з уроками під час трансляцій та швидко вибрати для проходження найкращий для себе курс. Ті, хто не мають якісного підключення, зможуть дивитися уроки на ТК “Рада”», – відзначила заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Сьогодні трансляцію заплановано з 18:30 до 21:00. Надалі вона відбуватиметься за таким графіком:

  • Середа: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00

  • Четвер: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00

  • П’ятниця: 8:00 - 9:00 та 18:30 - 21:00

  • Субота та неділя: 10:00 - 20:00 (6,5 годин із перервами)

Офіційний канал МОН, де відбуватиметься трансляція, тут.

Повні курси підготовки до ЗНО з тестами, завданнями та конспектами занять можна знайти на платформах онлайн-студій:

  • EdEra: ed-era.com

  • ILearn (Освіторія): ilearn.org.ua

  • Prometheus: prometheus.org.ua

  • BeSmart: besmart.study

Нагадуємо, що МОН переводить частину працівників на дистанційний режим роботи та призупиняє прийом громадян, водночас уся кореспонденція буде опрацьовуватись у звичному режимі.

Рекомендації Міністерства освіти і науки України 

Інтенсивний курс з української мови та літератури викладає Бондаренко Людмила Петрівна, учитель Київського Природничо-наукового ліцею №145. 

Уроки можна переглянути в онлайн-режимі на YouTube-каналі Фонду «Відкрита політика» за підтримки освітнього порталу Педагогічна преса.

Сайт http://osvita.ua/ пропонує контен для підготовки до ЗНО

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now